Hastanemizde Ameliyathane Aktif Hale Getirilerek İlk Operasyon Yapılmıştır.
26 Mart 2024

Kastamonu İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Çağdaş Derdiyok, Başhekimimiz Dr. Burcu Sökmen ve İdari ve Mali İşleri Müdürümüz Ramazan Yaman'ın katkılarıyla;

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Op. Dr. Şebnem Musabeyli ve Ekibi Hemşire Merve Gökmen,Ebe Elif Aslan, Anestezi Uzmanımız Uzm. Dr. Mert Çırakman ve ekibi anestezi teknikerleri İbrahim Alkan, Miray Büyükyenigün ve Birkan Gürkan, Personel Hizmetleri Hayriye Yavuz ve Uğur Gülalioğlu yla birlikte  25 Mart 2024 tarihi ile ameliyatlara başladı.Şimdilik sadece Kadın Doğum Uzmanımızın bulunduğu hastanemizde gün içinde alınan hastaların ameliyatları başarı ile gerçekleştirilip gerekli patolojik numunelerin alınmasının ardından servise yatışı sağlandı.Bir gün misafir edeceğimiz hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bu imkanları sağlamakta büyük emekleri olan başta İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok'a Başhekimimiz Dr. Burcu Sökmen'e ve İdari Mali İşler Müdürümüz Ramazan Yaman'a ve Ameliyathane ekibimize ilçemize kazandırdığı imkanlar sebebiyle teşekkürlermizi sunuyoruz.